گروه کوچکی از پسران جوان که از کودکی به وسایل الکترونیک و آکوستیک علاقه داشتند، شور و اشتیاق خود را به عنوان طراحان و مهندسان سیستم صوتی در هزاران برنامه زنده با حضور گروه های موسیقی و خوانندگان مشهور به کار بردند. آنها سیستم هایی را طراحی کرده و روز به روز از معروف ترین برندهای صوتی دنیا استفاده کردند. آنها مهندسی الکترونیک و آکوستیک را مشتاقانه و به طور کامل مطالعه کردند. پس از سال‌ها تجربه، آنها روابط بین فاز، Impedance، جهت‌پذیری، درایورها، متقاطع‌ها، تقویت‌کننده‌ها، انتقال دهنده ها، پیش تقویت‌کننده و سطوح، موقعیت و فاصله صدا و حتی رازهای ارتباط صدا با احساسات را درک کردند.

yme2

در سال 2013، این گروه از جوانان به یک بخش تاثیرگذار در صنعت تبدیل شده بودند. آنها یک ایده داشتند: توسعه و تولید سیستم های صوتی، با استفاده از دانش و درک خود از برنامه ها و فناوری ها، با بالاترین استانداردها و نیازهای بازار. لحظه هیجان انگیزی بود! و بنابراین YMESYSTEMS در همان سال با سه اصل (ژن) مهم یعنی جوان، موسیقی، احساس متولد شد.

YMESYSTEMS اولین آرایه خط فعال و غیرفعال خود را به اسم یوگا راه اندازی کردکه موفقیت بزرگی بود. YOGA بر اساس سال‌ها تجربه نمایش زنده و جدیدترین فناوری‌های الکترونیکی، دارای مدارهای آنالوگ واقعی و تقویت‌کننده 3 کاناله با توان بالا کلاس D برای راه‌اندازی دو ساب ووفر غیرفعال و چهار بلندگوی صفحه‌ای با آمپر 10 اینچی منفعل است. YOGA با قابلیت رنگ مقاوم در برابر آب و هوا (شماره ثبت اختراع:ZL 2015 2 0796950.X، نوع اختراع)، مورد قبول و احترام متخصصان صدا در صنعت صدا است.
YMESYSTEMS دارای طیف کاملی از محصولات با سیستم هایی برای صدای زنده، نصب ثابت، برنامه های قابل حمل و رویدادهای شرکتی است. همه محصولات ما از مزایای فناوری نوآورانه، طراحی عملی، منطقی و ظریف، کیفیت درجه یک و البته قیمت رقابتی برخوردار هستند. امروزه محصولات YMESYSTEMS در سراسر (آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا) جهان محبوب هستند.