کمپانی ( ADAMSON ) آدامسون کانادا با بیش از 30 سال تجربه به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان تکنولوژی بلندگو در دنیا است. اولین طراحی و ساخت اسپیکرهای لاین اری (LINE ARRAY) در آمریکای شمالی با حضور تیمی حرفه ای از متخصصان و مخترعین صنعت صدا در این کمپانی انجام شد.‌

این کمپانی شهرت زیادی در ساخت اسپیکر ها به ویژه لاین اری ها(Line Array) و مانیتورهای حرفه ای دارد. یکی از دلایل کیفیت بالا در این بلندگوها، قطعات داخل آن است. برای مثال، ووفرهای این بلندگوها از جنس Kevlar مخصوص می باشد.محصولات این کمپانی در سالنها و فستیوال های معتبر دنیا استفاده و نصب می شود.

با توجه به پیشرفت علم صدا در سال های اخیر، نیاز به همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا بیش از پیش احساس می شود. این موضوع باعث شده است که برندهای برتر دنیا یکی پس از دیگری وارد ایران شوند. حال یکی از غول های صنعت صدا برای اولین بار به ایران آمده است.

بعد از موفقیت های پیاپی، کمپانی آدامسون نرم افزار تخصصی خود را که Blueprint (بلوپرینت) نام دارد طراحی کرد.این شبیه ساز به مهندسین صدا این امکان را می دهد که بنا به نیاز هر مکان، طراحی خود را مطابق با اصول آکوستیک انجام دهند .